Bashkëshortja e Chicharitos pozon nudo për "të shpëtuar" Tokën (FOTO LAJM)

Sara Kohan i ka lënë sërish fansat e saj dhe të bashkëshortit e saj Havier Hernandez pa fjalë.

Ajo ka pozuar disa foto shumë provokuese teksa ishin duke kaluar disa ditë pushime në një resort për ski dhe kjo në Ditën e Tokës.

Çifti është duke pritur edhe një fëmijë, i cili do të vijë në jetë në muajt e ardhshëm. Nuk është hera e parë për Sarën që poston foto të tilla.
Shtuar më 28/04/2019, ora 10:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori