Bashkëshortja e Ramos shfqet sek*i në emision
Pilar Rubio, bashkëshortja e kapitenit të Real Madridit dhe Spanjës, Sergio Ramos, ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Ajo u prezantua e veshur me një fustan tejet ekstravakant në emisionin televiziv "El Horminguero".

Prezantuesi e pyeti: Më fal, nuk dua të tregohem pa takt, por a ke veshurbrendshme?".

Përgjigjia e saj nuk vonoi, madje ishte aq e fortë sa gazetari, por edhe publiku mbetën pa fjalë.

Ajo iu kthye: Vërtet Pablo? Unë mbaj veshur një fustan dhe pyetja që ti më bën është nëse kam veshur poshtë tij të brendshme? Sigurisht që kam veshur, e vërteta është që është një fustan i krijuar nga detaje të vogla dhe nuk mund të mbash veshur mbathje ose një perizomë normale. Atëherë çfarë kam veshur? Këtë tip perizome, quhet "tanga C"."

Shtuar më 23/02/2019, ora 13:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori