Bashkëshortja e Ronaldos: “U çmenda kur…” (FOTO LAJM)

gorgina
Ylli portugez i Juventusit, Cristiano Ronaldo nuk e ka fshehur aspak admirimin për fmerat brune, marr shkas edhe nga ish-e dashura Irina Shayk.

Së fundmi bashkëshortja e tij, Georgina Rodriguez ka surprizuar me modelin e saj të ri. Ajo i ka lyer flokët bjonde dhe mbase ku i dihet, Cristiano mund të jetë mërzitur. Në foto ajo ka vendosur mbishkrimin: "U çmenda, u bëra bionde".

/albeu.com/
Shtuar më 21/10/2018, ora 14:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori