Basketbollistja shqiptare çmend tifozët brenda dhe jashtë fushave (FOTO LAJM)

Ulpiana Emra është një vajzë 20 vjeçare që jeton dhe studion në Prishtinë. Pasioni i saj është basketbolli dhe për këtë arsye ka zgjedhur që karrierën e saj t’a vazhdojë me ekipin e Pejës.

Pavarësisht lojës së saj në parket, Emra bie në sy edhe për diçka tjetër. Basketbollistja është një nga bukuroshët e cila aktivizohet në kampionatin kosovar që mbi të gjitha ka rrëmbyer zemrat e tifozëve.

Ulpiana ka një trup që bie në su, dhe një fytyrë shumë të ëmbël që bie në sy.
Shtuar më 09/02/2017, ora 15:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori