Bastet: Ja ekipi i ri i Cuadrado-s (FOTO LAJM)

Barcelona: 1,90
Pëlqej
Janë ditët vendimtare për të ardhmen e Juan Cuadrados. Kolumbiani do të zbarkojë në Firenze të mërkurën ku edhe do të diskutojë të ardhmen e tij me drejtuesit e klubit "Viola", duke parë edhe interesimin e madh në adresë të tij.

Në pritje të vendimit final bookmakers-at ndlrkombëtarë kanë publikuar edhe kuotat e basteve për skuadrën që do të zgjedhë në fund Cuadrado.

Favorite kryesore është Barcelona me koeficient 1,90, ndërsa pas tyre vjen Manchester United dhe Bayern Munchen.

Kalimi i Cuadrados te Real Madrid vlerësohet me koeficient 21,00. /albeu.com/
Shtuar më 04/08/2014, ora 11:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori