Bastet, Shqipëria favorite ndaj Armenisë
Fitorja e Shqipërisë kundër Armenisë kuotohet me 1.95. Ky është koeficienti i vendosur deri tani nga kompanitë e basteve për triumfin kuqezi. Kombëtarja është favorite ndaj Armenisë, por kjo vetëm teorikisht, pasi do të duhet të pritet që e njëjta gjë të bëhet edhe në fushën e lojës.

Barazimi në këtë ndeshje kuotohet me 3.30. Ndërsa, një fitore e Armenisë në "Elbasan Arena" kuotohet me 4.75, çka e bën disi të vështirë që miqtë të dalin me tre pikë nga kjo sfidë.

Gjatë ditëve të fundit koeficientet janë rritur më shumë për barazimin dhe triumfin e mundshëm të miqve. /albeu.com/Shtuar më 29/03/2015, ora 10:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori