Batuta e Berlusconit: Të bukur e të fortë, keni nevojë për vëth?
Prapaskena interesante nga vizita e djeshme e Silvio Berlusconit në Milanello dhe që zbulohet sot nga "La Gazzetta dello Sport". "Jeni të bukur, të gjatë dhe të fortë. Keni vërtetë nevojë për vëth?". Një shaka e presidentit me futbollistët në prag të ndeshjes së sotme në Champions League kundër Atletico Madrid.

Është hera e parë në epokën Seedorf që Berlusconi viziton qëndrën sportive të skuadrës. Kavalieri qëndroi rreth 30 minuta me skuadrën dhe më pas u largua pa lënë asnjë koment. /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2014, ora 13:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori