Bavarezët barazojnë shumë shpejt rezultatin përballë Tottenham (VIDEO)
Vetëm tre minuta kaluan nga goli i avantazhitTottenham kur Bayern arriti të gjente golin e barazimit saktësisht në minutën e 15' me Kimmich.

Tottenham dhe Bayern janë skuadrat që luftojnë për kokën e grupit.


Shtuar më 01/10/2019, ora 21:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori