Bavarezët trefishojnë rezultatin (VIDEO)

Pëlqej
Bayern Munich ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Celticut.

Është mbrojtësi gjerman, Mats Hummels që shënon tani për Bayernin.

Pas një krosimi nga Ribery tek goditja e këndit Hummels e godet atë top me kokë ku e dërgon në rrjetë për të çuar shifrat në 3-0.

Gjermanët po zhvillojnë një ndeshje të jashtëzakonshme ku ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 53'. /albeu.com/
Shtuar më 18/10/2017, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori