Bayern bën ofertën e parë zyrtare për Sane
Bayern Munich nuk heq dorë nga Leory Sane. Anësori i Manchester City-t ka gjetur shumë pak hapësira nga Guardiola dhe tashmë ai mendon largimin nga nga Qytetarët, shkruan Albeu.com.

Ndërkohë mediat gjermane bëjnë të ditur se bavarezët tashmë kanë barë ofertën e parë zyrtare për yllin gjerman duke i ofruar Manchester City-t plot 80 milion euro.

Megjithatë kjo ofertë është refuzuar pasi anglezët duan të paktën 100 milion euro për kartonin e Sane. /albeu.com/

Shtuar më 25/05/2019, ora 09:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori