Bayern dhe Arsenal kanë sytë mbi Yannick Carrasco
Pëlqej
Bayern Munich dhe Arsenal takohen sërish por këtë herë jo për një biletë gjysmë finaliste.

Bayern dhe Arsenal janë të dy në kerkimet e shërbimeve të Yannick Carrasco.

Lojtari cilësohet si i pashitshëm nga ekipi i tij, por Bayern Munich ka ndërmend të lërë Sançhesin tek Arsenal nëse merr 23-vjecarin. / albeu.com /
Shtuar më 16/06/2017, ora 23:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori