Bayern dhe Atletico janë sfiduar në vitin 1974 (VIDEO)
Bayerni dhe Atletico janë përballur më parë në vitin e largët 1974. Skuadra e Bundesligës triumfoi në sfidën e dytë me rezultatin e pastër 4-0, ndërkohë që sfida e parë mes tyre kishte përfunduar me rezultatin e barabartë 1-1, raporton Albeu.

Një tjetër statistikë shumë interesante është që Atletico ka humbur vetëm një nga 7 ndeshjet e fundit që ka luajtur ndaj skuadrave gjermane. /albeu.com/
Shtuar më 15/04/2016, ora 12:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori