Bayern interesohet për Hildebrand
Albeu.com
Pas pensionimit të Oliver Kan, në pozitën e portierit të Bayern Munichut ka mbetur Michael Rensing, por për shkak të numrit të madh të golave të pranuar, pozicioni i tij është i pasigurt.Kampioni i Bundesligës, Bayern Munich, është duke e ndjekur portierin e Valencias, Timo Hildebrand.
Pas pensionimit të Oliver Kan, në pozitën e portierit të Bayern Munichut ka mbetur Michael Rensing, por për shkak të numrit të madh të golave të pranuar, pozicioni i tij është i pasigurt.

Bayern Munich planifikon që në afatin kalimtar të janarit të sjell një emër të ri dhe të njohur në pozicionin e portierit.

Njëri prej portierëve të gjendur në listë është edhe Timo Holdebrand, i cili për momentin nuk është pjesë e formacionit startues të Valencias, andaj është në kërkim të një klubi të ri.
Shtuar më 14/10/2008, ora 16:18
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori