E FUNDIT/ Fituan 3.7 milion euro nga kreditë, arrestohen 7 persona në Tiranë
Bayern, Lahm: Mund të tërhiqem në 2018-ën
Kapiteni i Bayern Munchen, Philipp Lahm, pasi hoqi dorë nga Kombëtarja gjermane pas suksesit në Botëror, ka folur edhe për të ardhmen e tij në klub duke parashikuar një tërheqje në vitin 2018.


"Kontrata ime skadon kur të jem 34 vjeç dhe mendoj se do të jetë momenti i duhur për të mbyllur karrierën. Nuk më pëlqen të luaj në Katar ose në SHBA. Dua të fitoj edhe një tjetër Champions League me Bayern Munchen dhe mund ta arrijmë këtë vit, edhe pse kemi rivalë të rëndësishëm si Real Madrid, Barcellona, Chelsea dhe Paris Saint Germain", ka thënë Lahm. /albeu.com/
Shtuar më 14/01/2015, ora 16:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori