Bayern lodhet nga Sanchez, tashmë kërkon një tjtër yll
Bayern Munich mesa duket është dorëzuar në garën për të transferuar Alexis Sanchez, Drejtuesit e klubit bavarez janë mërzitur nga pritja e gjatë për kilianin dhe kanë vendosur të ndjekin një tjetër lojtar të ngjashëm me të.

Bëhet fjalët për Ferrira Carrasco, i cili luan prej kohësh te Atletico e Madridit. Sulmuesi belg është një nga lojtarët më të dalluar në La Liga, teksa gjithnjë është shprehur se do dëshironte të provonte një aventurë të re.

Bayerni e sheh anësorin belg si futbollistin perfekt për të plotësuar fazën e sulmit, teksa shifra e transferimti shkon në 40 milionë euro. /albeu.com/

Shtuar më 15/06/2017, ora 17:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori