Bayern me 2 mungesa të rëndësishme për duelin e fundjavës
Bayern Munich mund të ketë dy mungesa të mëdha për ndeshjen kundër Eintracht Frankfurt.

‘Bild’ shkruan se Serge Gnabry dhe Thiago Alcantara janë në dyshim për këtë javë pasi nuk po kalojnë formë të mirë fizike si pasojë e ndalesës së gjatë prej koronavirusit.

Do të presim vendimin e trajnerit Hansi Flick i cili sipas raportimeve të fundit pritet të hedhë në fushën e lojës një formacion me ndryshime për të shmangur lodhjen e lojtarëve në këtë rifillim të kampionatit.

Shtuar më 22/05/2020, ora 10:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori