Bayern mohon: Asnjë akord me Neymar
Neymar te Bayern Munchen? Asgjë e vërtetë. Këtë e garanton vetë zëdhënësi i klubit bavarez, Markus Hoerwick. Sipas asaj që raporton "El Mundo Deportivo", Hoerwick tha se lajmi është i rremë dhe mes palëve nuk ka asnjë akord.

"Lajmi se Neymar është tashmë lojtar i Bayern Munchen nuk ka asnjë bazë. Nuk ka absolutisht asgjë të vërtetë në këtë informacion", u shpreh Markus Hoerwick. /albeu.com/
Shtuar më 14/05/2013, ora 20:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori