Bayern mposht Leipzigin, kryeson i vetëm në Bundesliga (VIDEO)
Bayern Munich ka shënuar fitore në ndeshen e fundit për vitin 2016, pasi në Allianz Arena ka mposhtur Leipzigin 3:0.

Golat për Bayernin në këtë ndeshje i shënuan Thiago Alcantara, Xabi Alonso dhe Robert Leëandoëski.

Pas kësaj fitoreje, Bayern mbetet në vendin e parë 39 pikë, tre më shumë se sa Leipzig në vendin e dytë. /Albeu.com/
Shtuar më 21/12/2016, ora 21:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori