Bayern Munchen, 2 ekipe për tu patur frikë (FOTO LAJM)

NEUER
Pëlqej
Me afrimet më të fundit në skuadër: Xabi Alonso nga Real Madrid dhe Mehdi Benatia nga Roma Bayern Munchen bëhet gjithmonë e më shumë një ekip i frikshëm për çdo kundërshtar.

Pep Guardiola i ka të gjitha mundësitë që të ketë të gatshëm për çdo ndeshje dy formacione ideale, të cilat mund ti alternojë mes Bundesligës, Champions League apo edhe Kupës.

Në foto-galerinë e mësipërme mund të shihni dy formacionet e frikshme të Bayern Munchen 2014-2015. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2014, ora 16:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori