Bayern Munchen futet në valle për Agueron
Skuadra gjermane e Bayern Munchen i është futur garës për të transferuar sulmuesin e Atletico Madridit, Sergio Agueron. Ky i fundit kërkohet me ngulm nga skuadra e Juventusit.

E përditshmja spanjolle "Marca" shkruan se Miroslav Klose është pranë largimit nga Bavarezët në drejtim të Milanit dhe tani ata kërkojnë një zëvendësues për të i cili mund të jetë Sergio Aguero. /albeu.com/
Shtuar më 29/05/2011, ora 18:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori