Bayern Munchen mposhton nga Leverkuseni me 10 lojtarë (VIDEO)


Bayer Leverkusen ka fituar në udhëtim ndaj Bayern Munich me rezulta të ngushtë 1:2.

Tre golat u shënuan në pjesën e parë me Bailey që shënoi dy herë për musafirët dhe Tomas Muller për bavarezët.

minutën e 80-të, Tah u përjashtua nga loja direkt me karton të kuq, ndërsa Leverkuseni u detyrua që ndeshjen ta vazhdonte me një lojtar më pak, shkruan Indeksonline.

Ndeshja vazhdoi der në 7 minuta shtesë.
Shtuar më 30/11/2019, ora 20:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori