Bayern Munchen, tjetër dëmtim për Ribery-në
Pëlqej
Telashe të tjera për Franck Ribery. Pas dëmtimit të shkuar që i kushtoi edhe pjesëmarrjen në Botëror, fantazisti francez do të humbasë edhe sfidën e Superkupës së Gjermanisë kundër Borussia Dortmund.

Ylli i Bayern Munchen ka pësuar një dëmtim në gju dhe i është dashur menjëherë të lerë stërvitjen. /albeu.com/
Shtuar më 10/08/2014, ora 13:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori