Bayern Munich: Duam Cannavaron
Albeu.com
Kampioni i Gjermanisë, Bayern Munich, është duke kërkuar mbrojtësin e Real Madridit, Fabio Cannavaro. Veterani italian është pa kontratë që nga qershori i këtij viti dhe ka tërhequr vëmendje e dy klubeve angleze Manchester City dhe Tottenham.AS shkruan se Bayerni ka vënë kontakte me agjentin e Cannavaros, Gaetano Fedele, që nga shkurti duke shfaqur interesimin e vet.

Dështimi i fundit në Ligën e Kampionëve e ka nxitur Bayernin të marrë kapa të shpejtë në freskimin e ekipit dhe Cannavaro mund të jetë një opsion për forcimin e mbrojtjes së ekipit bavarez
Shtuar më 11/04/2009, ora 20:14
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori