Bayern Munich heq dorë nga Alexi Sançes, ja pse
Pëlqej
Bayern Munich përfundimisht ka hequr dorë nga dëshira për të transferuar kilianin Sançes.

Gjermanët shpresën dëshirën e tyre për të marrë kilianin, i cili në fillim insistoi Arsenal për largimin e tij dhe më pas Sançes e ka djallor vetë.

Sipas Mirror, Sançes i ka kërkuar Bayernit afro 22 milionë euro. Dëshirë e cila është refuzuar nga Bayern Munich. I vetmi destination për kilianin tani ka ngelur Manchester City i Guardiolës, ekip ky që mund tia ofrojë dhe pagën e dëshiruara. /albeu.com /
Shtuar më 18/06/2017, ora 21:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori