Bayern Munich interesohet për talentin e Ajaxit
Bayern Munich ka gjetur zëvendësuesin ideal të Jerome Boateng.

Ai është 19-vjeçari i Ajaxit, Matthijs de Ligt që po spikat si në kampionatin holandez ashtu edhe në Champions League.

Për de Ligt të interesuar janë edhe klubet si: Barcelona dhe Manchester City.

Kohët e fundit vetëm se shtohen skuadrat që duan shërbimet e tij. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2018, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori