Bayern Munich ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Frankfurtit (VIDEO)
Bayern Munich ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Eintracht Frankfurt në "Commerzbank-Arena".

Të dy golat i ka shënuar sulmuesi polak, Robert Lewandowski në minutat 21' dhe 26'.

Ndeshja po zhvillohet dhe bavarezët kanë gjithçka në kontroll. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2018, ora 21:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori