Bayern Munich kalon në avantazh ndaj Schalke 04 (VIDEO)


Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Schalke 04 në "Veltins Arena".

Ai që ka shënuar është mesfushori kolumbian James Rodriguez në minutën e 9'.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 14'. /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2018, ora 18:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori