Bayern Munich kalon në avantazh ndaj Stuttgartit (VIDEO)
Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Stuttgartit në "Mercedes-Benz Arena".

Ai që ka shënuar golin është mesfushori, Leon Goretzka në minutën e 37'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 40'. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2018, ora 19:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori