Bayern Munich kalon në epërsi ndaj Leipzigut (VIDEO)

Pëlqej
Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Leipzigut në "Red Bull Arena".

Ai që ka shënuar është sulmuesi Sandro Wagner që realizon në minutën e 12'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 15'-të. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2018, ora 18:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori