Bayern Munich kalon në epërsi ndaj Leipzigut (VIDEO)
Bayern Munich ka kaluar në epërsi ndaj Leipzigut në "Allianz Arena".

Ai që ka shënuar është sulmuesi francez, Franck Ribery në minutën e 83'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 86'. /albeu.com/
Shtuar më 19/12/2018, ora 22:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori