Bayern Munich po pëgatitet për të nënshkruaj me një yll
Bayern Munich dhe Carlo Anceloti nuk kanë ndërmen ta shikojnë merkaton si tifozë. Stafi i Bayerni të Munihut e kanë cilësuar ekipin si të plotësëuar dhe në merkato do të hyjnë vetëm për një yll.

Trajneri nuk ka ndërmend ta lërë ekipin të njëjtë si sezonin e kaluar por edhe revolucion nuk dëshirontë bëjë, përcjell Albeu.com.

Nuk ka ndonjë emër konkret ku Bavaria do të fokusohet, por e sigurtë është që një goditje mund të bëjnë. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2017, ora 09:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori