Bayern Munich "poker" ndaj Borussia Monchengladbach (VIDEO)

Bayern Munich ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Borussia Monchengladbach në "Allianz Arena".

Këtë herë është mbrojtësi austriak, Davide Alaba që realizon në minutën e 68'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 74'-të. /albeu.com/
Shtuar më 14/04/2018, ora 20:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori