Aksident i rëndë në Lushnje, humb jetën këmbësori
Bayern Munich sfidon Manchester City-n për Cancelon
Negociatat e Manchester City me Juventusin vazhdojnë të zvarriten, derisa kampionët e Premierligës po kërkojnë një blerës për Danilon.

Sipas "Calciomercato" dhe burime tjera, Bayern Munich janë duke përgatitur për t’i dërguar Juventusit një ofertë për reprezentuesin portugez, përcjell lajmi.net.

Të interesuar për Cancelon kanë qenë edhe Manchester United, por që tani kanë zyrtarizuar transferimin e Aaron Wan Bissaka.

Cancelo te Juventus është transferuar verën e kaluar, nga skuadra e Valencias, e cila në sezonin parapak e kishte huazuar lojtarin te Interi.
Shtuar më 29/06/2019, ora 16:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori