Bayern Munich shënon dhe golin e dytë përballë Crvena zvezdas (VIDEO)
Bavarezët kanë shënuar golin e dytë dhe të sigurisë përballë Crvena zvezda në "Alliaz Arena".

Është rradha e goleadorit Leëandoëski për ta dërguar topin në rrjetë në minutën e 80’.
Shtuar më 18/09/2019, ora 22:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori