Bayern Munich shënon dy gola të shpejtë ndaj Leverkusenit (VIDEO)


Bayern Munich ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Bayer Leverkusenit në "BayArena".

Ai që zhbllokon ndeshje është Javi Martinez në minutën e 3'-të.

Goli i dytë shënohet nga sulmuesi polak, Lewandowski në minutën e 9'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 14'-të. /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2018, ora 21:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori