Bayern Munich shfaq interesim për talentin e Romës
Sipas "ESPN" - Bayern Munchen është skuadra favorite për ta transferuar futbollistin e Bayern Munchen, Cengiz Under.

21 vjeçari ka ngjallur interesimin nga disa top klube si Tottenham Hotspur, Arsenal dhe Manchester City e United, por një burim i afërt me lojtarin jep indikacione që Gjermania është destinaconi i tij.

Under ka katër asistime dhe dy gola në 14 paraqitjet e tij në Serie A këtë sezon, si dhe ka realizuar tri gola në Ligën e Kampionëve.
Shtuar më 19/12/2018, ora 23:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori