Bayern Munich synon mbrojtësin e Romës
Kostas Manolas me shumë mundësi do ti thotë lamtumirë Romës në fund të këtij sezonoi.

Mbrojtësi grek, së fundmi e ka marrë agjent të njohurin Mino Raiola, për t’ia siguruar një kontratë të mirë.

Lojtari dhe agjenti i tij ende nuk kanë vendosur që ta nënshkruajnë kontratën e re të ofruar nga Roma.

fundmi për Manolas interes ka shfaqur Bayern Muncih që e sheh si zëvendësuesin ideal të Jerome Boateng i cili do të shitet në fund të këtij sezonit.

Ndërkohë për ta lënë të lirë qëndërmbrojtësin Roma kërkon jo më pak se 40 milion euro. /albeu.com/
Shtuar më 08/03/2019, ora 11:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori