Bayern Munich thyen një rekord negativ sonte kundër Realit

Pëlqej
Bayern sonte ka pësuar humbjen e gjashtë me radhë kundër Real Madrid në UEFA Champions League.

Kështu Real Madrid shndërrohet në njërën prej skuadrave që është bërë mace e zezë për Bayernin.

Statistikat thonë se Real Madrid është skuadra e parë në botë që ka gjashtë fitore radhazi kundër Bayern Munchenit, madje jo vetëm në Champions League.

Bayern asnjëherë nuk ka humbur gjashtë herë me radhë kundër një skuadre në Bundesligë, kupa vendore, Europë dhe në të gjitha garat në Bundesligë që nga viti 1963. /albeu.com/
Shtuar më 25/04/2018, ora 23:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori