Bayern Munich zgjedh trajnerin e ri për sezonin e ardhshëm
Sipas raportimeve nga Gjermania, Bayern Munich ka dëgjuar këshillën e Guardiolës dhe ka pranuar që trajneri i ri për sezonin e ardhshëm të ish sërish një ish teknik katalanas.

Bëhet fjalë për Luis Enrique i cili në ditët në vijim do të nënshkruajë një kontratë 2-vjeçare me të drejtë rinovimi dhe do ta marrë postin në fund të këti sezoni.

Sipas Kicker dhe Bild ai do të sugjerojë në kampin bavarez merkaton e cila do të bëhet sipas dëshirave të tij. /albeu.com/
Shtuar më 05/10/2017, ora 09:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori