Bayern Mynih i afrohet kreut
Bajerni i Mynihut ka arritur të përfitojë nga hapi fals i Borusias një ditë më parë dhe ka marrë tre pikë të vlefshme përballë Nyrenbergut në transfertë. Goli i vetëm i kësaj ndeshje ka ardhur nga holandezi Arjen Roben.


Me këtë ndeshje Bajern Mynih shkurton diferencën me Borusian në 3 pikë. /albeu.com/

Shtuar më 01/04/2012, ora 09:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori