Bayern në "valle" për Nasrin
Edhe skuadra gjermane e Bayernit është futur në valle për Samir Nasri. Kjo gjë është vërtetuar nga e përditshmja gjermane "Bild". Nasri mendohet të largohet nga Arsenali në fund të sezonit.

Bayerni po mendon të ofrojë £30m për francezin e Arsenalit. Nasri kërkohet edhe nga disa klube të tjera si Inter, Chelsea dhe Manchester City. /albeu.com/
Shtuar më 15/05/2011, ora 10:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori