Bayern nënshkruan me këtë talent
Pëlqej
Bayern Munich dhe Lyon kanë rënë dakord për lojtarin e francezëve Corentin Tolisso.

Nuk është bërë e ditur kostoja e transferimit të talentinmt francez por sipas Bild nga ana e bavarezët kanë ngelur vetëm vizitat mjekësore.

Lojtarishihet si një pikë kyçe në të ardhmen e Bayern Munich. / albeu.com /
Shtuar më 14/06/2017, ora 19:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori