Bayern nis sulmin për Ousmane Dembelen
Me ardhjen e Griezmann dhe të Neymar, atherë nuk do të kishtë me vend për Ousmane Dembelen te Barcelona, shkruan Albeu.com.

Kështu francezi është i gatshëm të largohet nga Barcelona ku së fundmi prestigjozja "Bild", bën të ditur se Dembele është prioriteti kryesor i Bayernit është Dembele pas largimit të Ribery dhe Robben.

Sulmuesi francez, i cili shpërtheu me Borussia Dortmund, u mor nga Barcelona dy vjet më parë për shumën prej 125 milionë euro por nuk arriti asnjëherë tregojë veten në Camp Nou, ndaj rikthimi në Bundesligë është një opsin i mundshëm për francezin i cili ka një kontratë deri në vitin 2020 me Barcelonën. /albeu./com/

Shtuar më 26/06/2019, ora 15:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori