Bayern piketon zëvendësuesin e Ançelottit
Pëlqej
‘Lufta’ me Thomas Mullerin që nuk po gjen hapësira në skuadër dhe kritikat vazhdueshme drejt Ançelottit kanë bërë që italiani të mendojë largimin e tij.

Trajneri mund të mos jetë në krye të klubit për edicionin e ardhshëm,madje dukefilluar që nga janari. Zëvendësuesi i italianit do të jetë Julian Nagelsmann.

Trajneri aktual i Hoffenhaimit, Nagelsmann, do të ishte i gatshëm që ta marr drejtimin e Bayernit. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2017, ora 13:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori