Bayern-PSV, ja formacionet zyrtare
Bayern Munich dhe PSV kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për Ligën e Kampionëve.

Bayern: Neuer, Lahm, Boateng, Hummels, Alaba, Kimmich, Alonso, Thiago, Muller, Robben, Lewandowski

PSV:Zoet; Brenet, Schwabb, Moreno, Willems; Guardado, Propper, Siem de Jong; Narsingh, Pereiro, De Jong./Albeu.com/
Shtuar më 19/10/2016, ora 19:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori