Bayern shkatërron Barcën, shënon dhe të tretin (VIDEO)
Bayern nuk di të ndalet.

Gjermanët kanë shënuar edhe golin e 3 përballë Barcelonës me autor Gnabry.
Shtuar më 14/08/2020, ora 21:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori