Bayerni befason Juven, shumë pranë blerjes së ...
Bayerni i Mynihut e ka gjetur zëvendësuesin e Xabi Alonsos. Bëhet fjalë për Tolisson e Lyonit, i cili ka zhvilluar një sezon të shkëlqyer me Lionin duke rënë në sy të shumë klubeve të mëdhenj europiane, midis tyre edhe Juventusi dhe Chelsea.

Por tani talenti francez duket se ka zgjedhur të transferohet te Bajerni, aty ku pas largimit të Xabi Alonsos ka boshllëk në mesfushë ku edhe ai aktivizohet. Tashmë mbetet të arrihet akordi edhe mes dy klubeve, gjë që nuk duket shumë e vështirë për t'u arritur. /albeu.com/
Shtuar më 10/06/2017, ora 17:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori