Bayerni duhet ti trembet egos së Realit për të shënuar, lojtarët e njohin mirë gjysmëfinalen
Bayern Munich është i vetdijshëm se duhet të ketë frikë nga të gjithë lojtarët e Realit.

“Mundo Deportivo” shkruan se pesë futbollistë të “Los Blancos” kanë shënuar golagjysmëfinalen e këtij kompeticioni. Ronaldo, Isco, Benzema, Ramos dhe Marcelo kanë realizuar golagjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve.

Ronaldo nga ana tjetër sduhet harruar se i ka shënuar plot 9 gola ekipit bavarez. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2018, ora 17:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori