Bayerni dyfishon rezultatin ndaj Dortmund (VIDEO)
Bayern Munich ka shënuar edhe golin e dytë përballë Dortmund sapo ka nisur pjesa e dytë.

Sulmuesi anësor Ganbry ka dërguar topin në rrjetë në minutën e 46'. Ky gol i jep me tëpër qetësi dhe siguri vendasve. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2019, ora 19:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori