Bayerni e bën "bajat" shènon të trein kundër Ausburgut (VIDEO)

Pëlqej
Bayern Munich ka helluar avanazhin kundër Ausburgut.

Robert Leëandoëski ka arritur të shënojë golin e tretë për Bayernin dhe të dytin personal për ta çuar rezultatin në 3-0.

Goli tjetër u shënua nga Arturo Vidal. /albeu.com/
Shtuar më 18/11/2017, ora 16:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori